صفحه اصلی

الف: مالی

سوالات مربوط به امور مالی

1- پرداخت مبلغ سفارش ها را از چه راه هایی می توان انجام داد؟

اول : کیف پول: آسان ترین و سریعترین روش پرداخت مبالغ سفارشات استفاده از کیف پول می باشد.
در کیف پول این امکان وجود دارد که مشتری برای یکبار به مبلغ مورد نظر کیف پول خود را در پرتال شارژ کند و سفارشات متعدد را بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت برای هر سفارش، تنها با یک کلیک پرداخت نماید.
دوم: درگاه پرداخت اینترنتی: در صورتیکه امکان و یا تمایل به پرداخت از طریق کیف پول نداشته باشید میتوانید مبالغ سفارشات خود با همراه داشتن رمز دوم و اطلاعات کارت از طریق درگاه های ایمن بانکی پرداخت کنید.
سوم: کارت به کارت:
در صورتیکه کارت بانکی شما فاقد رمز دوم باشد و یا امکان استفاده از دو روش فوق وجود نداشته باشد می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 5041721038543675 (بانک رسالت – امیرحسین حاجی علیان) واریز کرده و پس از آن از طریق سایت به واحد مالی پیغام زده و 4رقم آخر شماره کارت به همراه مبلغ و زمان واریزی را اعلام نمایید تا اعتبار شما شارژ شده و بتوانید مبالغ فاکتور خود را واریز نمایید.

2- آیا می توان بعد از شارژ کیف پول ، اعتبار موجود را پس گرفت؟

خیر، از مشتریان گرامی تقاضامند است نسبت به شارژ کیف پول خود دقت لازم را داشته باشند، زیرا به هیچ وجه وجوه پرداختی قابل استرداد نیست.

3- آیا امکان پرداخت با تعویق وجود دارد؟

برای فرمهای عمومی به هیچ وجه.
منتهی فقط برای فرمهای اختصاصی که مبالغ آنها بالاتر از 2 میلیون تومان باشد، طی هماهنگی با امور مالی این امکان وجود خواهد داشت.

ب: طراحی و گرافیک

سوالات مرتبط با امور مربوط به طراحی و گرافیک

4- مفهوم اتد چیست؟

اگر طراح برای یک سفارش طراحی موردنظر شما 5 طرح مختلف پیاده کند، به هر کدام از این طرح ها یک اتد میگویند.

5- در صورتیکه طرح مورد پسند واقع نشد چه اتفاقی می افتد؟

اساس تعیین مبلغ طراحی، بر پایه زمان و مهارت گرافیست میباشد. در صورت حساسیت برای تأیید طرح ها، این امکان برقرار گردیده که مشتریان بیشتر از یک اتد را انتخاب نمایند و سپس از بین اتدهای انجام شده یک مورد را جهت انجام تغییرات جزئی تأیید کنند.

6- آیا فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار میگیرد؟

خیر. در صورت نیاز هزینه آن به صورت یک فاکتور جداگانه توسط امور مالی ارسال شده و مشتری پس از پرداخت وجه موردنظر، لینک دانلود را دریافت مینماید.

7- آیا فایل های طراحی مشتری جهت استفاده های بعدی در موعود ذخیره میگردد؟

بله. تمامی فایل هایی که واحد گرافیک موعود مجری دیزاین آن بوده است، در سیستم حتماً ذخیره خواهد شد و در هرزمان برای مشتری قابلیت چاپ و یا انجام تغییرات مجدد طراحی دارد.

8- می خواهم از نمونه های طراحی شده ، طرحی را انتخاب کنم و طرح جدید نمی خواهم تکلیف چیست؟

در حال حاضر چنین امکانی در سایت تعبیه نشده است. اما بزودی این امکان در نظر گرفته میشود که مشتریان از بین نمونه های آماده یک نمونه را جهت طراحی انتخاب نمایند که طبعاً هزینه پایین تری نسبت به طرح های سطح 3 خواهد داشت.

9- آیا می توان طرح های سطح بالاتر را که قبلاً انجام شده با هزینه کمتر انتخاب کرد؟

خیر. تمامی طرح ها به صورت اختصاصی و برای هر مشتری به طور جداگانه ذخیره میگردد و امکان دسترسی برای سایر مشتریان به آن طرح ها وجود ندارد.

10- در صورتیکه خودمان بخواهیم طراحی کنیم چه نکاتی را باید مد نظر قرار دهیم؟

پاسخ این سوال در قوانین و نکات ابتدای ورود به سامانه به طور کامل ذکر شده است.

11- آیا فرمت ها pdf ، tif، psd، ind را می شود برای چاپ ارسال کرد؟

فقط فرمت های jpg و Pdf برای ارسال پرینت رنگی و فرمت jpg برای سایر موارد قابل قبول میباشد. در صورتی که فرمت فایل جهت پرینت رنگی یا سیاه سفید غیر از jpg و در واقع pdf باشد، باید از بخش مربوط به پیام، برای واحد دیجیتال ارسال گردد. قابل تذکر است، هیچ فرمت دیگری بجز موارد مذکور تحت هیچ شرایطی قابل پذیرش نخواهد بود!

12- انجام سفارشات طراحی چند روز زمان می برد؟

کاملاً بستگی به سطح طراحی و خواسته های مشتری دارد. غالباً طرح های سطح 3 یکروزه و کمتر، طرح های سطح2 ، دو الی سه روزه و طرح های سطح1 کاملاً مطابق شرایط خواهد بود. گرچه تیم گرافیک موعود توانایی طراحی حجم بالایی از سفارشات در روز را دارد، اما در صورت افزایش حجم سفارشات از حد معین شده، این زمانها ممکن است کاملاً جابجا شود که حتماً در این صورت زمان مذکور به اطلاع مشتری خواهد رسید.

ج: چاپ افست

سوالات مرتبط با امور مربوط به چاپ افست

13- منظور از روز کاری چیست؟

تمامی روزهای تقویمی بجز جمعه ها و ایام تعطیل.

14- آیا امکان دارد که سریعتر یا دیر تر از تعداد روز قید شده آماده شود؟

سعی واحد چاپ موعود بر آن است که در زمان مشخص شده کارها حتماً تحویل مشتری گردد. در صورت احتمال افزایش زمان تحویل مطابق با شرایط، اطلاع رسانی میگردد.

15- در صورتیکه کیفیت چاپ راضی کننده نباشد آیا مرجوع می شود؟

جهت اطلاع دقیق از کیفیت چاپ، به بخش بیشتر بدانید مراجعه شود. در صورت رخداد هریک از موارد مذکور در توضیحات آن قسمت، قطعاً آن پروژه مجدداً بازچاپ خواهد شد و هیچ هزینه ای بابت مرجوع نمودن از مشتری دریافت نمیگردد. جهت مرجوع نمودن موارد چاپ شده از طریق پنل کاربری و بخش پیام ها، با واحد ضمانت چاپ هماهنگ گردد.

16- چگونه باید کتاب ، مجله و .. سفارش داد؟

در راستای افزایش هرچه بیشتر سرعت و سهولت در ارائه خدمات چاپ کتاب، اولین سامانه جامع چاپ آنلاین کتاب بزودی توسط این مجموعه راه اندازی خواهد شد، و لذا از مشتریان گرانقدر تقاضا می شود تا بهره برداری از سامانه مذکور، جهت ثبت سفارشات و استعلام قیمت، از طریق پرتال به واحد چاپ کتاب پیام ارسال نمایند.

پرینت