صفحه اصلی

یک چاپ خانه محدود می شود به چند دستگاه چاپ و تعدادی نیرو، لذا حجم کاری که در زمان معین می تواند پاسخگو باشد هم محدود است.
تعهد به کمترین و کوتاهترین زمان اجرا و پاسخگویی به پروژه های دارای محدودیت زمان در عین وجود حجم بسیار بالای سفارشات مرکز چاپ موعود ما را بر آن داشت که به جای یک چاپخانه ، به طور همزمان از ظرفیت ده ها چاپخانه مختلف بهره ببریم.
به عبارت دیگر مرکز چاپ موعود یک مرکز مدیریت امور چاپی است که با سـرمایه گذاری و عـقد قـراردادهای لازم با تعداد کثیری از چـاپخانه ها و مـراکز گوناگون خـدمات پس از چـاپ، عـلاوه بر ارائه بالاترین سطح کـیفیت در چـاپ، صحافی و انواع خدمات تزئینی و تکمیلی چاپ افست، سرعتی مثال زدنی را در تحویل پروژه های چاپی به مشتریان نشان میدهد...
علاوه بر این، نرخ های کم نظیر چاپ موعود سبب گردیده تعداد کثیری از مشتریان حتی با پرداخت هزینه حمل پروژه چاپی، قیمت های پایین تری را از چاپخانه های شهر خود تجربه کنند.

سرعت عمل در تحویل در ضمن حفظ سطح بالای کیفی به همراه تنوع فوق العاده خدمات ، سه ضلع مثلثی هستند که موعود را از ز دیگر مجموعه های مشابه متمایز می‌سازد و باعث می شود که بسیاری از مراکز معتبر دولتی و نهاد های خصوصی در کنار تعداد بسیاری از مردم عزیز ، موعود را برای انجام خدمات خود برگزینند.
چاپ دیجیتال به عنوان نخستین واحد مجموعه موعود فعالیت های خود را در 7 شاخه ذیل با قدرت دنبال می کند:
1- چاپ فضای بیرونی: بنر، فلکسی، استیکر، وینیل، مش
2- چاپ فضای داخلی: پلات، پوستر، لمینت
3- چاپ RGB: عکس، تخته شاسی، فوم برد
4- خدمات تکثیر: چاپ سیاه و سفید و رنگی چاپ و تکثیر CD/DVD،
5- خدمات دانشجویی: تایپ، ترجمه (عربی، انگلیسی)، تدوین پایان نامه، ویراستاری، گالینگور، تبدیل پایان نامه به کتاب
6- چاپ دیجتال کتاب

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که کاتالوگ، مجله، بروشور یا کتابی را به یکی از چاپخانه های شهرتان سپرده باشید و از کیفیت چاپ انجام شده راضی نباشید. این مشکل غالباً به دلیل عدم حضور شخصی به نام ناظر چاپ جهت کنترل کیفی پروژه در هنگام اجرای آن میباشد!
چاپ موعود، جهت تضمین کامل کلیه امور چاپی حساس از جمله موارد مذکور، ناظران چاپ آموزش دیده را جهت انجام این مهم به چاپخانه های متعدد که روزانه چاپهای مورد پردازش موعود را انجام میدهند، میفرستد.
وظیفه ناظر چاپ، کنترل چاپ از نظر مطابقت هرچه بیشتر رنگ با رنگ طراحی شده، عدم بور یا مات بودن متن ها، عدم شفافیت (یا کدری) در چاپ، کنترل کیفیت کاغذ، کنترل زینک یا پلیت آماده شده، کنترل کیفیت صحافی،‌ برش و سلفون کشی و از این دست موارد میباشد. لازم است چنین شخصی تسلط کامل بر صنعت چاپ و تجربه کافی جهت ایرادات ممکن و موجود در هر چاپ را داشته باشد.
بنابراین، این مجموعه به مشتریان گرانقدر خود تضمین کافی جهت اطمینان از حصول بالاترین کیفیت را در چاپ مورد نظرشان میدهد.
همین مهم باعث شده است که بزرگترین اماکن و ارگانهای دولتی و خصوصی پروژه های چاپیشان را به موعود بسپارند.

قیمت های بی نظیر در چاپ در عین حفظ کیفیت باعث میشود مشتریان بسیاری از اقصی نقاط ایران موعود را برگزینند و بدین جهت ارسال سفارشات به آخرین مرحله از خدمات پس از چاپ موعود تبدیل گردیده است.
ما، برای حفظ صرفه اقتصادی و نیز رفاه مشتریان گرانقدر، ضمن همکاری و عقد قرارداد با چندین شرکت باربری و ترانزیتی، بر اساس نوع سفارش،‌ روشهای متعددی را جهت ارسال به انتخاب مشتری میگذاریم.
بسته بندی مناسب و دقت در ارسال، حفظ سلامت مرسوله را تضمین میکند و اهمیت زمان، موعود را بر آن میدارد که این امکان را ایجاد کند که هر حجمی از سفارش را به هرکجای ایران طی 24 ساعت ارسال نماید و چاپی سریع و آسان را به طور کامل محقق کند.
قابل توجه است، چاپ موعود مفتخر است که پایین ترین نرخ حمل و نقل کشوری را دارا میباشد.

فـرهنگ در ریـشه یـابی لـغوی از تـرکیب فـره به معنای پـیش و هـنگ به معنی کـشیدن تـشکیل شده است.
و شـاید از این روست که اگر بـخواهـند جـامعه ای را به سـمت خود بکـشانند بر غـالب سـاختن فـرهنگ خود برآن جـامعه می کوشند.
با هـمین تـعریف سـاده، تقـابل فــرهنگی امـری انکـار شدنی نیست و مجموعه مــوعود با اتکا به هـمین نگاه، در حـال تحـلیل و رصـد برنامه های فـرهنگی صـورت پذیرفته و تدوین راهـبرد می باشد تا به زودی با رویـکردی مـتفاوت در این عرصه حضور یابد.

6977 تـعداد مـوسسات خـیریه ای است که تاکنون در کـشور ثبت رسـمی شده است .
با وجود تلاش قـابل تـقدیر همه این مـوسسات رسـمی و بسـیاری از مجمـوعه های غـیر رسمی، هنوز جامعه ما با ایده آل ها در زمینه رفـع مـحرومیت فــرسنگ ها فـاصله دارد!
واحـد امـور خـیریه مـوعود ضـمن ارتـباط گیری با بـسیاری از حـرکت های خـیریه ای در کـشور در حال پایه گذاری مقدمات برای همراهی موثر در مسیر حمایت از محرومین و مستضعفین بوده و طی این مـسیر از راهـنمایی، طـرح ، ایـده و نـظرات هـمه کـسانی که دیگران را بر خود ارجح می دانند بی نیاز نیست.

پرینت